Co můžeme nabídnout

Stavění cest

Rádi Vám postavíme cesty dle Vašeho přání. Nabízíme stavění cest od těch nejlehčích pro nejmenší po prásky za 7c pro drtiče. Záleží na Vás, zda chcete cesty bouldrovější či vytrvalostnější, vyrovnané anebo naopak se záludným klíčovým místem.

Máme zkušenosti i se stavěním cest závodních, které Vám závodníky postupně rozřadí.

Samozřejmostí je u každé cesty její přelezení a případné doladění, protože na kvalitě nám záleží. Nemáme rádi, když jsou v cestě nějaká nedokonalá či výrazně těžší místa než by tam měla být.

Cena záleží na dohodě, odvíjí se podle profilu a výšky stěny. Orientační cena je 35 - 60Kč/metr z lana a 30 - 50Kč/metr z plošiny, domluva je možná. U závodních tras je pak cena o něco vyšší, jelikož je potřeba si s nimi více"pohrát".

 

Stavění boulderů

Potřebujete změnu na Vaší bouldrovce? Rádi pro Vás postavíme zábavné bouldry v rozsahu obtížnosti 3 - 7B

Cena záleží na dohodě, odvíjí se podle počtu a typu bouldrů. Orientační cena je 2000 - 3000Kč/den a osoba , domluva je možná. U závodních boulderů je pak cena o něco vyšší, jelikož je potřeba si s nimi více"pohrát".

 

Sundávání cest a mytí chytů

Pokud budete chtít, cesty Vám také sundáme, a chyty umyjeme.

U těchto činností si účtujeme 200-250Kč/hod

Montáž struktur

Pokud potřebujete stěnu trochu obnovit a okořenit, jsou struktury jasnou volbou. Rádi Vám s tím pomůžeme, naplánujeme a rozmístíme vetší množství struktur.

umývání

 

Pískovcové kurzy

Nabízíme také kurzy pískovcového lezení.

Více informací získáte na stránkách skalni.kurzy.cz

sandstone climbing